گواهینامه برند ترموزا​

برند ترموزا با پشتوانه قدمت بالا, اقدام به اخذ گواهینامه معتر گردیده که بر خورداری از دانش فنی ,فن آوری و نیروهای متخصص خود همواره در صدد بوده است به عنوان یکی از بنیانگذاران و پیشوران صنایع تولیدی جکوزی و تجهیزات حمام سطح تعالی و توسعه صنایع تجهیزات حمام کشور را نیز ارتقا بخشد و خود را در سطح تولید کنندگان مطرح جهان با بالاترین کیفیت و استانداردهای ملی تطبیق دهد. دریافت گواهی نامه های بر این مدعاست.
ارزش محوری گروه صنعتی ترموزا ,فراهم نمودن امکان دسترسی آسان مصرف کنندگان به محصولات وان جکوزی و بهداشتی از طریق تولید محصول درجه یک از مواد درجه یک میباشد.

 

گواهینامه برند ترموزا​

برگ زرین افتخارات ترموزا

گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا
گواهینامه ایزو 9001
عنوان صادر کننده خدمات جهانی صدور مجوز
دریافت گواهینامه انجمن کیفیت آب
عنوان صادر کننده نمونه کشور
اخذ نشان برند ترموزا
کسب گواهینامه سازمان ثبت اسناد و املاک
دریافت گواهینامه اهتمام به کیفیت در راستای مدل تعالی سازمان توسعه ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و انجمن ملی کیفیت ایران

 

 

 

 

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.

ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

در این راستا برند ترموزا اقدام به اخذ نماد اعتماد نموده است .

 

banner insta