مجله ترموزا

کابین دوش

کابین دوش

اضافه کردن یک کابین دوش به حمام، همراهی بسیار خوبی با دوش شما ایجاد می‌کند و به اتاق یک لایه سبک اضافه می‌دهد و در عین حال از پاشیدن ناخواسته و مرطوب شدن کف‌ها به طور همزمان جلوگیری می‌کند. در فروشگاه ترموزا طرح های مختلفی برای انتخاب اتاق دوش وجود دارد، اما کدام کابین دوش برای شما مناسب است؟

کابین دوش در سبک های متعددی وجود دارد که برای حمام ها و اتاق های دوش مدرن و سنتی مناسب است، این محفظه ها بسیار کاربردی هستند زیرا برای حمام های با اندازه های مختلف مناسب هستند. تعدادی اشکال در این سبک موجود است و به طور مرتب در گوشه های حمام قرار می گیرند. برای انتخاب یک کابین دوش شما متراژ مورد نیاز خود: ارتفاع و طول عرض شیشه رو به ما اعلام کنید.

سفارش کابین دوش

اولین نکته جذابی که در ابتدا به چشم می خورد به خصوص برای افرادی که به دکوراسیون خانه اهمیت می دهند، قابل استفاده بودن آن در دکور فضا می باشد، اتاق دوش، دکوراسیون مدرنی به فضای خانه می بخشد.  اتاق دوش فضای کمی را اشغال می کنند و مناسب برای افرادی است که خانه کوچکی دارند، از طرفی بسیار فضا را زیبا می کند ضمنا ویژگی بعدی آن باعث گرمای محیط دوش گرفتن شما شده است. اتاق دوش طوری طراحی شده که به آسانی نصب می شود و در عین حال رطوبت حمام را از بین می برد و از رشد باکتری ها جلوگیری میکند.

از نظر طراحی کابین دوش، سبک های مختلفی دارد: افست طول کمی بیشتر دارند و فضای دوش بزرگتری را در داخل کابین ارائه می دهند.

 •  اتاق دوش مستطیل
  کابین دوش مستطیلی گزینه های محبوبی هستند زیرا شکل استانداردی دارند که مناسب بسیاری از سبک های حمام هستند. کارکردن و نصب مستطیل شکل آنها بسیار آسان است.
 •  اتاق دوش مربعی
  کابین های دوش مربعی به خوبی در گوشه ها قرار می گیرند و برای بسیاری از صاحبان خانه انتخاب محبوبی هستند .
 •  اتاق دوش بدون قاب
  کابین دوش بدون قاب سبکی مجلل است و ظاهری طراحی دارد. طراحی بدون قاب در اتاقک احساس باز بودن می دهد که برای حمام های کوچکتر و همچنین تنظیمات بزرگتر عالی است.
READ  خرید وان جکوزی خانگی

کابین دوش

کابین شیشه ای حمام

کابین دوش  شیشه ای روشی مجلل برای دوش گرفتن است. بسیاری از این اطاقک های کاملا کاربردی دارای مواردی مانند زیردوشی، جکوزی، وان حمام برای یک درمان آبگرم هستند که می توانید در خانه از آن لذت ببرید. اتاق دوش برای حمام های متوسط و یا کوچک مناسب است. به این دلیل که از پاشیدن آب دوش به اطراف جلوگیری می نماید.

کابین دوش به عنوان پانل های جداکننده فضای حمام شناخته می شود، هنگامی که با یک برج دوش، یا وان جکوزی ترکیب می شوند، اگر فضا در بهترین حالت باشد، این محفظه ها فوق العاده هستند. آنها دارای فضای مناسب هستند و برای کسانی که مشکلات پاشیدن آب بروی در و دیوار حمام دارند ایده آل هستند. سبک های مختلف کابین دوش شیشه ای را می توان برای به دست آوردن سلیقه مورد نظر خود انتخاب کرد.

درب دوش 

 • درب های لولایی
  این درب ها در اندازه های زیادی وجود دارند که بدون توجه به نیاز شما، انتخاب عالی را به شما می دهند.
 • درهای کشویی
  درب های کشویی بلند با ارتقای مناسب برای هر صفحه شیشه ای، در طیف وسیعی از اندازه ها هستند. این درب ها قابلیت طرح دار شدن و یا هوشمند شدن را دارند.
 • درب دو تاشو
  این درب ها به دلیل ماهیت جمع و جورشان برای محفظه های کوچکتر مناسب هستند. آنها برای حمام و حمام مهمانان عالی هستند.

پانل های جانبی دوش

پانل های جانبی که در اندازه های متناسب با نیاز شما موجود هستند، روشی موثر برای تکمیل محوطه شما هستند و از آلودگی حمام شما جلوگیری می کنند. ریخت و پاش آب بروی کف و دیوار حمام جلوگیری می کند.

READ  مزایای آب درمانی با جکوزی

جنس اتاق دوش شما از چیست؟

اتاق دوش ( کابین دوش ) از پانل ها از شیشه سکوریت ساخته می شود.

مزیت خرید اتاق دوش ترموزا

 • نصب آسان و ایمن
 • تضمین کیفیت محصول
 • تنوع طرح و رنگ
 • خدمات پس از فروش
 • گارانتی خرید از فروشگاه ترموزا

تمام محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی ترموزا گارانتی معتبر محصول دارند و کیفیت محصول ضمانت می شود و شما می توانید با اطمینان خاطر انتخاب متناسب با نیاز خود داشته باشید.

خدمات پس از فروش فروشگاه ترموزا 

خبر خوب دیگر این است که شما می توانید پس از خریدتان از فروشگاه اینترنتی ترموزا پشتیبانی از محصول داشته باشید. کارشناسان خرید ترموزا همواره سوالات شما را قبل از خرید پاسخ خواهند داد.

اطلاعات تکمیلی

با استفاده از انواع کابین دوش ( اتاق دوش )  موجود در فروشگاه اینترنتی ترموزا به راحتی می توانید اتاق دوش خود را انتخاب بفرمایید. فضای حمام، سرویس بهداشتی و به راحتی مرتب و زیا و کاربردی کنید و از این اتاق دوش برای بهتر شدن این فضاها استفاده نمایید.

یکی از نکات مهمی که هنگام خرید اتاق دوش باید توجه کنید، ابعاد آن است . ابعاد با انتخاب فضای مورد نیاز شما قابل سفارش است و این انتخاب، بستگی به میزان فضای شما و تعداد اعضای خانواده دارد.

 

banner insta

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه